+420 777 886 585 | info@vyklizeni-bytu-teplice.cz

Vyklízení – jak to vypadá v praxi

Zavoláte a domluvíme si schůzku, přijede náš technik (kalkulace ceny je zdarma), který se podívá na množství odpadu, jaké je to patro, jaký je výtah, příjezdové cesty, zvolí způsob dopravy (Nákladní vůz, dodávka, kontejner), počet dělníků a následně vám řekne kompletní cenu s nejbližším možným termínem. Pokud se domluvíte na určitém datu, provede se celá akce.

Samotná akce se odvíjí takto: Odvezete si z bytu to, co si chcete zanechat a zbytek necháte na nás. Naši pracovníci vše vytřídí, napytlují, nábytek demontují a odvezou na sběrný dvůr, kde vše následně vytřídí do kontejnerů k tomu určených. (dřevo do dřeva, elektro do elektra, sklo do skla, ostatní komunální odpad)

Pokud vyklízíme knihy, ty nevyhazujeme, ale předáváme do Chabařovic, kde si je pán, který má Knihobudky převezme a následně rozváží po Knihobudkách v rámci ústeckého kraje

U větších bytů a domů je vyklízení na 1-2.dny, první den se vše pytluje a připravuje na odvoz, včetně nábytku, který se musí rozbourat a druhý den se vše odveze a vytřídí. U menších bytů toto dokážeme v jednom dnu, vždy záleží na množství odpadu.

U RD je to dle množství a může se jednat i o práci na deset dní, celková doba vyklízení vždy záleží na celkovém objemu odpadu.

Autodoprava

V rámci svých možností zajistíme jak nákladní, tak osobní dopravu v ČR i v EU

Nákladní

  • Iveco Daily, Renault Master
  • Velká nákladní auta MAN s hydraulickým čelem a rukou
  • Kontejnery JNK na suť nebo komunální odpad

Osobní

  • Volkswagen Passat, Škoda Superb

Ceník

Konečná cena za vyklízení bytů nebo celé pozůstalosti se dá nejlépe přesně stanovit po prohlédnutí vyklízených prostor, záleží na objemu a druhu odpadu, jaké auto či kontejner vezmeme a kolik lidí bude zapotřebí.

Je možné sdělit cenu za vyklizení bytu, půdy, sklepa, garáže, zahrady či jiných prostor i po telefonické konzultaci o jaké množství a druh vyklízeného odpadu se jedná. Nicméně toto bude hrubý odhad ceny, po prohlídce vám řekneme konečnou cenu, která se nemění a z pravidla bývá nižší než po telefonické konzultaci.

Naše ceny za vyklizení jsou vždy konečné, nikdy neúčtujeme žádné vícepráce, toho se od naší firmy nedočkáte. Naši pracovníci jsou léty prověření a spolehliví. Vyklízení provedeme přesně v termínu a čase na kterém se dohodneme při prvním kontaktu.

Termín prohlídky vyklízeného prostoru domluvíme dle Vašich požadavků, reagujeme rychle, prohlídka je možná ten samý den nebo kdykoliv dále budete chtít.

Je téměř pravidlem, že prohlídku pro stanovení ceny za vyklizení bytů či jiných prostor realizujeme do druhého dne, prohlídka je tedy možná v řádech hodin. Termín vyklízení je již na domluvě.

Předběžně lze říci, že ceny za vyklízení bytů, pozůstalostí, domů, zahrad, sklepů atd. jsou a začínají takto:

Hodinová práce:

Nákladní auto: Iveco Daily/ Renault Master/ Man

Řidič + 2 dělníci – 1600,-Kč/hod. (v ceně jsou i pytle a obalový materiál)

Řidič + 3 dělníci – 1900,-Kč/hod. (v ceně jsou i pytle a obalový materiál)

Řidič + 4 dělníci – 2200,-Kč/hod. (v ceně jsou i pytle a obalový materiál)

Řidič + 5 dělníků – 2500,-Kč/hod. (v ceně jsou i pytle a obalový materiál)

Cena za vyklizení sklepu od 1.600, - Kč – Cena je samozřejmě o něco vyšší pro sklepy, kde je uloženo uhlí atd. Standardně je ale cena za vyklízení sklepů nižší než cena za vyklizení bytů

Vyklízení zahrady nebo garáže cena od 3.200, - Kč – Ze zahrad vyklízíme veškerý materiál, větve, dřevo, suť apod. (pro vyklízení garáží a zahrad je cena obdobná jako u vyklízení sklepů, záleží na celkovém objemu odpadu)

Vyklízení bytu, domů a celých pozůstalostí, cena od 3.200,- Kč – Cena za vyklízení záleží samozřejmě na velikosti bytu, objemu vyklízených věcí, patře atd. Cena za vyklízení bytu začíná již od 3200,- Kč za kompletní vyklízecí práce, včetně dopravy atd. Vždy je nejhlavnějším faktorem objem vyklízených věcí, to znamená, že i velký byt se dá vyklidit velmi levně, opravdu záleží pouze na množství odpadu. Dále náročnost vyklízení, patro, možnost výtahu, možné znečištění (byty po neplatičích, "sběratelské" byty, domy) atd. Při vyklízení například jen částí bytů, pokoj atd. je cena nižší a úměrná množství. Každopádně zvládneme každé vyklízení a každou výzvu.

Vyklízení půdy cena od 3.200, - Kč – Záleží na množství odpadu, dostupnosti, možnosti výtahu atd.

Vyklízení kanceláří a obchodních prostor – Zde cena platí taktéž jako u vyklízení bytů, neváhejte nás kontaktovat pro cenovou nabídku, vyklízíme velké haly i malé kanceláře

Vyklízení celých domů nebo jejich částí, cena je podobná jako u bytů, zase zde záleží na množství odpadu, tzn, že se dá vyklidit za 8000,-Kč, ale i třeba za 160000,-Kč

CENÍK ZA VYSTĚHOVÁNÍ, ODVOZ A LIKVIDACE KUSOVÉHO NÁBYTKU

Pračka, lednice, skříň od 900,- až 1 700,-Kč

Sedací souprava, obývací stěny od 990,- až 2 790,-Kč

Doprava a práce je již zaúčtována v ceně (práce na klíč)

Ceník bouracích prací:

Ruční bourací práce v bytě, interiéru od 300 Kč / hod. 1x pracovník

Bourací práce bouracím kladivem od 300 Kč / hod.

Bourání komínu 350 Kč / hod.

Osekávání obkladů stěn 250 Kč / hod.

Osekávání vlhké omítky 250 Kč / hod.

Ruční výkopové práce 300 Kč / hod.

Výkop podlahy, výkop škvár 250 Kč / hod.

Bourací práce ve výškách 400 Kč / hod.

Bourání umakartového jádra 5000–12000,-Kč

Demontáž střech, rozebírání krovů 600 Kč / 2 pracovníci

Demontáž starých oken 500 Kč / ks

Demontáž starých futer 500 Kč/ks

V cenách za bourací práce není zahrnuto přistavení kontejnerů a odvoz odpadů, manipulace s materiálem, cestovné pro zakázky mimo Teplice. Použití speciálních nástrojů jako např. hydraulického kladiva s kompresorem atd.

Většinou z 90 % se dělá kompletní cena na míru, tzn, po zadání zakázky vám řekneme kompletní cenu za odvedenou práci včetně odvozu suti a jiného materiálu.

Ceník přípravy bytů k prodeji či předání:

Zase záleží, jaké práce se budou dělat, vždy je to o tom – vidět, změřit a spočítat cenu. Uvedeme tedy pár příkladů vymalování – základního vybílení bytů.

Malování byt 1+1 (V ceně za malováni je zahrnut materiál a hrubý úklid) 7990,- Kč

Malování byt 2+1 (V ceně za malování je zahrnut materiál a hrubý úklid) 11990,-Kč

Malování byt 3+1 (V ceně za malování je zahrnut materiál a hrubý úklid) 15990,-Kč

Jednoduché zednické práce, zde se cena odvíjí od toho, co zákazník potřebuje udělat, a to většinou na místě

Úklid po malování, včetně oken od 1500,- do 3500,-Kč

Ceník autodoprava:

Nákladní:

Iveco Daily skříň    17-25,-Kč/Km

Renault Master      17-25,-Kč/Km

Osobní:

Volkswagen Passat   30-35,-Km

Vyklízíme byty od pondělí do pátku, od 08.00 do 17.00.hod. V sobotu dopoledne od 08.00 do 11.00.hod.

Na telefonu jsme každý všední den od 8.00 do 18.00.hod. V sobotu od 08.00 do 12.00.hod.

Ceny jsou včetně rozbourání nábytku, napytlování věcí, naložení, dopravy, odvozu, vyložení a vytřídění odpadu. Vše kompletní, vyklízení bez starostí.

Pro nezávaznou kalkulaci nás prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat na našem čísle +420 777 886 585 nebo na e-mailu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Přibližnou cenu za vyklízení Vám rádi sdělíme již při prvním kontaktu. Zavoláte a za pár chvil víte, na kolik Vás vyklízení Vašeho bytu, sklepa, garáže, půdy přijde.

Platby za vyklízení přijímáme v hotovosti, kartou i na fakturu.

Kontakt

Marián Sláma

Tel: +420 777 886 585
IČO: 88362442
Email: info@vyklizeni-bytu-teplice.cz