+420 777 886 585 | info@vyklizeni-bytu-teplice.cz

Vystěhování, odvoz a likvidace kusového nábytku

Pračka, lednice, skříně, sedací souprava, obývací stěny a jiné.

Vyklízení bytů, nemovitostí a zahrad

Rádi pro Vás zajistíme vyklizení všech bytových a nebytových prostor, Vašich pozůstalostí či jiné prostory dle předchozí domluvy a dle našeho ceníku služeb. Garantujeme ekologickou likvidaci vystěhovaného nábytku či vzniklého odpadu. Součástí bytových prostor považujeme také sklepní prostory, půdy či jiné přilehlé prostory u domu či bytu.

Cena je vždy různá a záleží vždy na několika faktorech – více informací na tel.: +420 777 886 585

Jak to vypadá v praxi?

Zavoláte a domluvíme si schůzku, přijede náš technik (kalkulace ceny je zdarma), který se podívá na množství odpadu, jaké je to patro, jaký je výtah, příjezdové cesty, zvolí způsob dopravy (Nákladní vůz, dodávka, kontejner), počet dělníků a následně vám řekne kompletní cenu s nejbližším možným termínem. Pokud se domluvíte na určitém datu, provede se celá akce.

U větších bytů a domů je vyklízení na 1-2.dny, první den se vše pytluje a připravuje na odvoz, včetně nábytku, který se musí rozbourat a druhý den se vše odveze. U menších bytů toto dokážeme v jednom dnu, vždy záleží na množství odpadu.

Možnost zajištění odkupu starožitných věcí

Možnost vyklizení pozůstalosti zcela zdarma.

Vyklízení nebytových prostor – kanceláří, firem

Zajistíme vyklizení jakýchkoliv komerčních prostor jako kanceláří, skladů, provozoven a obchodů. Veškerý takto vzniklý odpad dopravíme k ekologické likvidaci pověřené skládce disponující patřičným certifikátem k likvidaci odpadů. Bližší informace ohledně vyklízení firemních prostor Vám rádi zodpovíme na telefonický dotaz.

Organizace a firmy se nemohou zdarma zbavovat odpadu na sběrném dvoře, ale pouze na placených skládkách, a to v cenových sazbách jednotlivých provozovatelů. V našem případě Marius Pedersen

Kontakt

Marián Sláma

Tel: +420 777 886 585
IČO: 88362442
Email: info@vyklizeni-bytu-teplice.cz